Czech version / česká verze
English version / anglická verze
>> Výuka frivolitky

Výuka frivolitky

Frivolitka

                         Výuka frivolitkované krajky pro začátečníky

              

V úterý 9. 10.  2012 jsme se sešly poprvé v čítárně Městské knihovny ve Ždírci nad Doubravou.
Byl to šupec. Všechny šikulky se pustily s chutí do práce v bezvadné kamarádské atmosféře a co na tom, že uzlík nechtěl a nechtěl zprvu klouzat, však my ho donutíme. Vyzbrojíme se dobrou náladou a trpělivostí, vždyť frivolitka je tu proto, aby nám přinášela radost a sejdeme se opět v úterý, tentokrát 16. 10. 2012 a opět v 16 hodin. Ještě jednou děkuji všem, které projevily zájem o frivolitku a těším se na další shledání.
Mé srdečné poděkování patří vedoucí Městské knihovny ve Ždírci, paní Lédlové, která tam s námi pobyla, bez ohledu na svůj drahocený čas, až do večerních hodin.
                                                                                        
panenka

Během zimního období let 2012 a 2013 jsme se sešly s frivolitkou celkem třináctkrát. Po zvládnutí  toho nejtěžšího co na frivolitce je, frivolitkového uzlíku, si děvčata osvojila další kroky nutně potřebné k frivolitkování.  Ta, která vydržela, si  odnesla první radostné výrobky.

Přeji všem, které budou pokračovat, hodně šťastných chvil s frivolitkou. Děkuji za milé přijetí v prostorách Městské knihovny ve Ždírci nad Doubravou při naší tvůrčí činnosti.
                                               Alena Vyčichlová

DŽEKŮV RANČ Ždírec nad Doubravou - v tomto milém prostředí proběhl ve dnech 4. 5. 2019 a 5. 5. 2019 dvoudenní kurs frivolitky.

Další kurs není v současné době naplánován.
                                                          
  

 
 
                         


                                                                                                                                                                                    


                  
Explicitně zakazujeme jakékoli použítí části nebo celého obsahu těchto stránek, jejich reprodukci, kopírování, úpravu a zvláště prezentaci na jiných internetových stránkách bez našeho výslovného souhlasu. Veškerý obsah je pod ochranou autorského zákona a majetkem Aleny Vyčichlové.